NOVINKY

Nenechaj si ujsť našu legendárnu letnú PWG PARTY!

Využíva MLS laserové žiarenie (MultiwaveLockedSystem), ktoré nie je možné zamieňať so žiadnou inou laserovou terapiou kvôli špecifickým vlastnostiam MLS pulzu.

Včasná postcovidová rehabilitácia podporí definitívne doliečenie následkov vážnej infekcie v organizme a predíde chronickým stavom!

PWG Academy vás pozýva na prednášku/seminár Mgr. Lýdie Bábelovej o popôrodnej diastáze určenú hlavne pre obdobie pred tehotenstvom, pre budúce mamičky a pre mamičky s týmto problémom.

Ohľaduplné cvičenie prispôsobené aktuálnemu trimestru budúcej mamičky pod vedením vysokoškolsky vzdelanej fyzioterapeutky.
Viac informácií

Zúčastnite sa základného školenia pre začínajúcich inštruktorov JUMPING FITNESS
v PWG ACADEMY 16.10.2021! 

A JE TO VONKU! Pozrite si naše nové prezentačné video, v ktorom sa dozviete viac o PWG ZONE, PWG STUDIO, PWG FYZIO a PWG REHAB. Sledujte nás aj na Instagrame! @pwg_proworkoutgym

NOVINKA! Skupinový tréning pre ženy

Ďalšia novinka u nás! Tentokrát len čisto pre ženy v našom PWG Štúdiu! Špeciálny skupinový tréning pre ženy: Brucho & Zadok. Dĺžka: 45 minút; kapacita: 16 miest; intenzita: 3. Začíname v stredu 22.9.2021 o 17:30 s KIKOU! Registrácia: www.proworkoutgym.sk

Zúčastnite sa motivačných prednášok pre verejnosť alebo školenia pre odborníkov v PWG ACADEMY!

V našom fyziatricko-rehabilitačnom centre BIOSANA sme si pre vás pripravili opäť niečo nové! 

PRESŤAHOVALI SME SA!

BIOSANA 
Naša ambulancia teraz na novej adrese!
Budovateľská 34 | Prešov
- bývalý vchod nábytku Tempo-kondela

3. JÚNA OTVÁRAME!

Priatelia, sme späť! Brány Pro Workout Gym sú OTVORENÉ. Je čas zobudiť trošku telo. Očakávame vás na prvej pokaranTRÉNOVICI. 

BIG PWG WORKOUT PARTY - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
BIG PWG WORKOUT PARTY

Pre veľký úspech organizujeme už druhú PWG WORKOUT PARTY za sprievodu hudby od DJ Saidorsen. Pozývame Vás na tréningy plné hudby a dobrej zábavy.

TRÉNINGY S LIVE DJ SAIDORSEN - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
TRÉNINGY S LIVE DJ SAIDORSEN

POZOR jedinečná akcia v Pro Workout Gym. Pozývame Vás na našu párty plnú športu a hudby! Tréningom nás bude sprevádzať DJ SAJDORSEN.

SILOVO-KONDIČNÝ TRÉNING PRE ZAČIATOČNÍKOV - Funkčné fitness centrum | Pro Workout Gym Prešov
SILOVO-KONDIČNÝ TRÉNING PRE ZAČIATOČNÍKOV

Chceli by ste začať so silovo-kondičným tréningom, ale stále si nie ste istí, ako začať? Potom je náš POWER TRÉNING ideálny pre vás!

© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.