FUNKČNÉ FITNESS CENTRUM

PRO WORKOUT GYM

Pro Workout Gym je športovo-rehabilitačné centrum na dvoch podlažiach s výmerou 1500 m2, ktoré sa skladá z šiestich základných častí: PWG GYM, PWG FYZIO, PWG REHAB, PWG DIAGNOSTICS, PWG ACADEMY a PWG TEAM.

V roku 2017 ho založili bratia ONDREJ PISKURA a SAMUEL PISKURA, ktorí sa venujú špecializovaným tréningom pre profesionálnych športovcov a prípravám športových klubov. Spája ich rovnaká filozofia - dôležité je ZDRAVIE A VÝKON - či už u vrcholových športovcov, pravidelne športujúcej populácie, mládeže alebo detí. To je dôvod, prečo sa na základe skúseností v športe a rehabilitácii rozhodli prepojiť fitness centrum s rehabilitáciami, fyzioterapiou a športovou diagnostikou.

SLUŽBY

Zameriavame sa predovšetkým na funkčné tréningy s najnovším vybavením a profesionálnym personálom. V ponuke máme individuálne a kruhové tréningy, jumping, fitbox, body-form a mnohé iné. V rámci open gymu máte možnosť vyskúšať profesionálne zariadenia, ktoré nikde inde nenájdete.

PONÚKAME TIETO SLUŽBY

 
 
 
 
 
 
 
 

0

rozloha gymu

0

otvorené denne

0

závaží

0

členov tímu

BIOSANA

Ambulancia fyziatrie, balneológie
a liečebnej rehabilitácie

V našej ambulancii pomáhame každý deň pacientom s rôznymi problémami. Máme 15 ročné skúsenosti a príjímame pacientov zo všetkých poisťovní. Dobrou správou je, že u nás sa vôbec nečaká.

BIOSANA s.r.o.
Budovateľská 34
080 01 Prešov

Tel.č.:051 77 11 247
            0910 545 224
E-mail: rhb.biosana@gmail.com

NOVINKY

/ Jún 2022

Nenechaj si ujsť našu legendárnu letnú PWG PARTY!

/ Feb 2022

Využíva MLS laserové žiarenie (MultiwaveLockedSystem), ktoré nie je možné zamieňať so žiadnou inou laserovou terapiou kvôli špecifickým vlastnostiam MLS pulzu.

PARTNERI

© 2022 Všetky práva vyhradené pre TEOP s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.